logo
CROATIA - 1 HNL
Match start: 14:00
NK Osijek‎ - Belupo‎ NK Osijek‎ - Belupo‎
Match start: 16:05
Sibenik‎ - HNK Hajduk Split‎ Sibenik‎ - HNK Hajduk Split‎
INDIA - INDIAN SUPER LEAGUE
Match start: 14:00
Mohun Bagan AC‎ - East Bengal‎ Mohun Bagan AC‎ - East Bengal‎
ITALY - SERIE C GROUP A
Match start: 14:00
Trento Calcio‎ - Pro Vercelli‎ Trento Calcio‎ - Pro Vercelli‎
BRAZIL - PAULISTA A1
Match start: 14:00
Santos‎ - Botafogo SP‎ Santos‎ - Botafogo SP‎
Match start: 19:00
Sao Bernardo‎ - Palmeiras‎ Sao Bernardo‎ - Palmeiras‎
ITALY - PRIMAVERA 1
Match start: 14:00
AC Milan U19‎ - Empoli U19‎ AC Milan U19‎ - Empoli U19‎
Match start: 16:00
Torino U19‎ - Juventus U19‎ Torino U19‎ - Juventus U19‎
ALGERIA - 1ST DIVISION
Match start: 14:00
ES Setif‎ - US Biskra‎ ES Setif‎ - US Biskra‎
Match start: 16:00
MC Alger‎ - Aso Chlef‎ MC Alger‎ - Aso Chlef‎
WORLD - CLUB FRIENDLIES
Match start: 14:00
Waterford United‎ - Dundalk‎ Waterford United‎ - Dundalk‎
Match start: 15:00
FC Trenkwalder Admira‎ - Blau Weiss Linz‎ FC Trenkwalder Admira‎ - Blau Weiss Linz‎
Match start: 15:30
Pardubice II‎ - FK Nachod‎ Pardubice II‎ - FK Nachod‎
Match start: 15:30
FC Isloch‎ - Shakhtyor Soligorsk‎ FC Isloch‎ - Shakhtyor Soligorsk‎
Match start: 18:00
Athlone Town‎ - Drogheda United‎ Athlone Town‎ - Drogheda United‎
WALES - FAW CHAMPIONSHIP
Match start: 14:00
Trefelin‎ - Briton Ferry Llansawel‎ Trefelin‎ - Briton Ferry Llansawel‎
Match start: 14:30
Buckley Town‎ - Llanidloes Town‎ Buckley Town‎ - Llanidloes Town‎
Match start: 14:30
Colwyn Bay‎ - Llangefni Town‎ Colwyn Bay‎ - Llangefni Town‎
Match start: 14:30
Prestatyn Town‎ - Penrhyncoch‎ Prestatyn Town‎ - Penrhyncoch‎
Match start: 14:30
Gresford Athletic‎ - Holyhead Hotspur‎ Gresford Athletic‎ - Holyhead Hotspur‎
Match start: 14:30
Holywell‎ - Guilsfield Athletic‎ Holywell‎ - Guilsfield Athletic‎
Match start: 14:30
Carmarthen‎ - Cwmbran Celtic‎ Carmarthen‎ - Cwmbran Celtic‎
Match start: 14:30
Pontypridd Town AFC‎ - Swansea University‎ Pontypridd Town AFC‎ - Swansea University‎
CZECH REP. - TIPSPORT LIGA
Match start: 14:00
Sigma Olomouc‎ - FC Zbrojovka Brno‎ Sigma Olomouc‎ - FC Zbrojovka Brno‎
WALES - PREMIER LEAGUE
Match start: 14:30
Flint Town United‎ - Cardiff MU‎ Flint Town United‎ - Cardiff MU‎
Match start: 14:30
Connah's Quay‎ - Barry Town United‎ Connah's Quay‎ - Barry Town United‎
SPAIN - TERCERA DIV. GROUP 4
Match start: 14:30
Deportivo Alaves II‎ - Pasaia KE‎ Deportivo Alaves II‎ - Pasaia KE‎
Match start: 15:30
Aurrera‎ - Uritarra‎ Aurrera‎ - Uritarra‎
Match start: 15:30
Beasain‎ - Amurrio‎ Beasain‎ - Amurrio‎
Match start: 16:00
Durango (SPA)‎ - Urduliz‎ Durango (SPA)‎ - Urduliz‎
Match start: 16:00
Portugalete‎ - San Ignacio‎ Portugalete‎ - San Ignacio‎
Match start: 16:00
Anaitasuna FT‎ - Barakaldo CF‎ Anaitasuna FT‎ - Barakaldo CF‎
Match start: 16:45
SD Deusto‎ - Lagun Onak‎ SD Deusto‎ - Lagun Onak‎
SCOTLAND - PREMIERSHIP
Match start: 15:00
Dundee‎ - St. Mirren‎ Dundee‎ - St. Mirren‎
Match start: 15:00
Aberdeen‎ - St. Johnstone‎ Aberdeen‎ - St. Johnstone‎
Match start: 15:00
Celtic‎ - Dundee United‎ Celtic‎ - Dundee United‎
Match start: 15:00
Heart of Midlothian‎ - Motherwell‎ Heart of Midlothian‎ - Motherwell‎
Match start: 15:00
Hibernian‎ - Livingston‎ Hibernian‎ - Livingston‎
ENGLAND - EFL CHAMPIONSHIP
Match start: 15:00
Barnsley‎ - Bournemouth‎ Barnsley‎ - Bournemouth‎
Match start: 15:00
Millwall‎ - West Bromwich‎ Millwall‎ - West Bromwich‎
Match start: 15:00
Hull City‎ - Swansea City‎ Hull City‎ - Swansea City‎
Match start: 15:00
Queens Park Rangers‎ - Reading‎ Queens Park Rangers‎ - Reading‎
Match start: 15:00
Fulham FC‎ - Blackpool‎ Fulham FC‎ - Blackpool‎
Match start: 15:00
Middlesbrough‎ - Coventry City‎ Middlesbrough‎ - Coventry City‎
Match start: 15:00
Luton Town‎ - Blackburn Rovers‎ Luton Town‎ - Blackburn Rovers‎
Match start: 15:00
Preston North End‎ - Bristol City‎ Preston North End‎ - Bristol City‎
Match start: 17:30
Peterborough United‎ - Sheffield United‎ Peterborough United‎ - Sheffield United‎
SPAIN - SEGUNDA DIVISION
Match start: 15:00
Amorebieta‎ - Girona‎ Amorebieta‎ - Girona‎
Match start: 17:15
CD Lugo‎ - Burgos‎ CD Lugo‎ - Burgos‎
Match start: 17:15
Eibar‎ - SD Huesca‎ Eibar‎ - SD Huesca‎
SCOTLAND - LEAGUE ONE
Match start: 15:00
Clyde FC‎ - Alloa Athletic‎ Clyde FC‎ - Alloa Athletic‎
Match start: 15:00
East Fife‎ - Peterhead‎ East Fife‎ - Peterhead‎
Match start: 15:00
Dumbarton‎ - Cove Rangers‎ Dumbarton‎ - Cove Rangers‎
Match start: 15:00
Montrose‎ - Falkirk‎ Montrose‎ - Falkirk‎
Match start: 15:00
Queens Park‎ - Airdrieonians‎ Queens Park‎ - Airdrieonians‎
SCOTLAND - CHAMPIONSHIP
Match start: 15:00
FC Kilmarnock‎ - Inverness Caledonian Thistle‎ FC Kilmarnock‎ - Inverness Caledonian Thistle‎
Match start: 15:00
Arbroath‎ - Partick Thistle‎ Arbroath‎ - Partick Thistle‎
Match start: 15:00
Queen Of The South‎ - Dunfermline‎ Queen Of The South‎ - Dunfermline‎
Match start: 15:00
Hamilton Academical‎ - Ayr United‎ Hamilton Academical‎ - Ayr United‎
SCOTLAND - LEAGUE TWO
Match start: 15:00
Annan Athletic‎ - Stirling Albion‎ Annan Athletic‎ - Stirling Albion‎
Match start: 15:00
Kelty Hearts‎ - Stranraer‎ Kelty Hearts‎ - Stranraer‎
Match start: 15:00
Albion Rovers‎ - Cowdenbeath‎ Albion Rovers‎ - Cowdenbeath‎
Match start: 15:00
Forfar Athletic‎ - Edinburgh City‎ Forfar Athletic‎ - Edinburgh City‎
Match start: 15:00
Stenhousemuir‎ - Elgin City‎ Stenhousemuir‎ - Elgin City‎
ENGLAND - EFL LEAGUE ONE
Match start: 15:00
Bolton Wanderers‎ - Sunderland‎ Bolton Wanderers‎ - Sunderland‎
Match start: 15:00
AFC Wimbledon‎ - Shrewsbury Town‎ AFC Wimbledon‎ - Shrewsbury Town‎
Match start: 15:00
Accrington Stanley‎ - Morecambe‎ Accrington Stanley‎ - Morecambe‎
Match start: 15:00
Cheltenham Town‎ - Wigan Athletic‎ Cheltenham Town‎ - Wigan Athletic‎
Match start: 15:00
Fleetwood Town‎ - Cambridge United‎ Fleetwood Town‎ - Cambridge United‎
Match start: 15:00
Lincoln City‎ - Burton Albion‎ Lincoln City‎ - Burton Albion‎
Match start: 15:00
Gillingham‎ - Oxford United‎ Gillingham‎ - Oxford United‎
Match start: 15:00
Sheffield Wednesday‎ - Ipswich Town‎ Sheffield Wednesday‎ - Ipswich Town‎
Match start: 15:00
Crewe Alexandra‎ - Rotherham United‎ Crewe Alexandra‎ - Rotherham United‎
Match start: 15:00
Doncaster Rovers‎ - Plymouth Argyle‎ Doncaster Rovers‎ - Plymouth Argyle‎
Match start: 15:00
Wycombe Wanderers‎ - Milton Keynes Dons‎ Wycombe Wanderers‎ - Milton Keynes Dons‎
ENGLAND - EFL LEAGUE TWO
Match start: 15:00
Carlisle United‎ - Sutton United‎ Carlisle United‎ - Sutton United‎
Match start: 15:00
Bristol Rovers‎ - Walsall‎ Bristol Rovers‎ - Walsall‎
Match start: 15:00
Bradford City‎ - Crawley Town‎ Bradford City‎ - Crawley Town‎
Match start: 15:00
Newport County‎ - Barrow‎ Newport County‎ - Barrow‎
Match start: 15:00
Mansfield Town‎ - Leyton Orient‎ Mansfield Town‎ - Leyton Orient‎
Match start: 15:00
Colchester United‎ - Swindon Town‎ Colchester United‎ - Swindon Town‎
Match start: 15:00
Exeter City‎ - Hartlepool United‎ Exeter City‎ - Hartlepool United‎
Match start: 15:00
Port Vale‎ - Scunthorpe United‎ Port Vale‎ - Scunthorpe United‎
Match start: 15:00
Northampton Town‎ - Salford City‎ Northampton Town‎ - Salford City‎
Match start: 15:00
Oldham Athletic‎ - Rochdale‎ Oldham Athletic‎ - Rochdale‎
Match start: 15:00
Tranmere Rovers‎ - Forest Green Rovers‎ Tranmere Rovers‎ - Forest Green Rovers‎
Match start: 15:00
Stevenage Borough‎ - Harrogate Town‎ Stevenage Borough‎ - Harrogate Town‎
ENGLAND - NATIONAL LEAGUE NORTH
Match start: 15:00
York City‎ - Gateshead‎ York City‎ - Gateshead‎
Match start: 15:00
Kidderminster Harriers‎ - Gloucester City‎ Kidderminster Harriers‎ - Gloucester City‎
Match start: 15:00
Chorley‎ - Hereford United‎ Chorley‎ - Hereford United‎
Match start: 15:00
Darlington‎ - Kettering Town‎ Darlington‎ - Kettering Town‎
Match start: 15:00
AFC Fylde‎ - Curzon Ashton‎ AFC Fylde‎ - Curzon Ashton‎
Match start: 15:00
Alfreton Town‎ - Spennymoor Town‎ Alfreton Town‎ - Spennymoor Town‎
Match start: 15:00
AFC Telford United‎ - Bradford Park Avenue‎ AFC Telford United‎ - Bradford Park Avenue‎
Match start: 15:00
Brackley Town‎ - Farsley Celtic‎ Brackley Town‎ - Farsley Celtic‎
Match start: 15:00
Boston United‎ - Chester‎ Boston United‎ - Chester‎
Match start: 15:00
Leamington‎ - Spartans‎ Leamington‎ - Spartans‎
Match start: 15:00
Southport‎ - Guiseley‎ Southport‎ - Guiseley‎
ENGLAND - NATIONAL LEAGUE SOUTH
Match start: 15:00
Concord Rangers‎ - Maidstone United‎ Concord Rangers‎ - Maidstone United‎
Match start: 15:00
St. Albans City‎ - Slough Town‎ St. Albans City‎ - Slough Town‎
Match start: 15:00
Hungerford Town‎ - Dulwich Hamlet‎ Hungerford Town‎ - Dulwich Hamlet‎
Match start: 15:00
Ebbsfleet United‎ - Hampton and Richmond‎ Ebbsfleet United‎ - Hampton and Richmond‎
Match start: 15:00
Eastbourne Borough‎ - Hemel Hampstead‎ Eastbourne Borough‎ - Hemel Hampstead‎
Match start: 15:00
Tonbridge Angels‎ - Dartford‎ Tonbridge Angels‎ - Dartford‎
Match start: 15:00
Billericay Town‎ - Dorking Wanderers‎ Billericay Town‎ - Dorking Wanderers‎
Match start: 15:00
Chelmsford City‎ - Chippenham Town‎ Chelmsford City‎ - Chippenham Town‎
Match start: 15:00
Oxford City‎ - Havant & Waterlooville‎ Oxford City‎ - Havant & Waterlooville‎
Match start: 15:00
Bath City‎ - Braintree Town‎ Bath City‎ - Braintree Town‎
ENGLAND - NATIONAL LEAGUE
Match start: 15:00
Wrexham‎ - Maidenhead United‎ Wrexham‎ - Maidenhead United‎
Match start: 15:00
Barnet‎ - Stockport County‎ Barnet‎ - Stockport County‎
Match start: 15:00
Dagenham and Redbridge‎ - Halifax Town‎ Dagenham and Redbridge‎ - Halifax Town‎
Match start: 15:00
Bromley‎ - Notts County‎ Bromley‎ - Notts County‎
Match start: 15:00
Dover Athletic‎ - Southend United‎ Dover Athletic‎ - Southend United‎
Match start: 15:00
Weymouth‎ - Aldershot Town‎ Weymouth‎ - Aldershot Town‎
Match start: 15:00
Woking‎ - Yeovil Town‎ Woking‎ - Yeovil Town‎
Match start: 15:00
Boreham Wood‎ - Kings Lynn‎ Boreham Wood‎ - Kings Lynn‎
Match start: 15:00
Grimsby Town‎ - Wealdstone‎ Grimsby Town‎ - Wealdstone‎
Match start: 15:00
Solihull Moors F.C.‎ - Altrincham‎ Solihull Moors F.C.‎ - Altrincham‎
Match start: 17:20
Eastleigh‎ - Chesterfield‎ Eastleigh‎ - Chesterfield‎
CYPRUS - 1ST DIVISION
Match start: 15:00
Ethnikos Achnas‎ - AEK Larnaca‎ Ethnikos Achnas‎ - AEK Larnaca‎
Match start: 17:00
Anorthosis‎ - Omonia‎ Anorthosis‎ - Omonia‎
ROMANIA - LIGA I
Match start: 15:00
FC Clinceni‎ - FC Farul Constanta‎ FC Clinceni‎ - FC Farul Constanta‎
Match start: 18:00
Rapid Bucuresti‎ - Uta Arad‎ Rapid Bucuresti‎ - Uta Arad‎
N. IRELAND - PREMIERSHIP
Match start: 15:00
Crusaders‎ - Glenavon‎ Crusaders‎ - Glenavon‎
Match start: 15:00
Dungannon Swifts‎ - Carrick Rangers‎ Dungannon Swifts‎ - Carrick Rangers‎
Match start: 15:00
Coleraine‎ - Linfield‎ Coleraine‎ - Linfield‎
Match start: 15:00
Glentoran‎ - Warrenpoint Town‎ Glentoran‎ - Warrenpoint Town‎
Match start: 17:30
Larne‎ - Portadown‎ Larne‎ - Portadown‎
ENGLAND - SOUTHERN LEAGUE SOUTH
Match start: 15:00
Chesham United‎ - Yate Town‎ Chesham United‎ - Yate Town‎
Match start: 15:00
Poole Town‎ - Swindon Supermarine‎ Poole Town‎ - Swindon Supermarine‎
Match start: 15:00
Walton Casuals‎ - Merthyr Town‎ Walton Casuals‎ - Merthyr Town‎
Match start: 15:00
Metropolitan Police‎ - Gosport Borough‎ Metropolitan Police‎ - Gosport Borough‎
Match start: 15:00
Tiverton Town‎ - Hendon‎ Tiverton Town‎ - Hendon‎
Match start: 15:00
Hayes and Yeading United‎ - Dorchester Town‎ Hayes and Yeading United‎ - Dorchester Town‎
Match start: 15:00
Taunton Town‎ - Kings Langley‎ Taunton Town‎ - Kings Langley‎
Match start: 15:00
Beaconsfield Town‎ - Weston Super Mare‎ Beaconsfield Town‎ - Weston Super Mare‎
Match start: 15:00
Hartley Wintney‎ - Salisbury City‎ Hartley Wintney‎ - Salisbury City‎
Match start: 15:00
Harrow Borough‎ - Truro City‎ Harrow Borough‎ - Truro City‎
Match start: 15:00
Farnborough‎ - Wimborne‎ Farnborough‎ - Wimborne‎
ENGLAND - ISTHMIAN LEAGUE
Match start: 15:00
Wingate and Finchley‎ - Bognor Regis Town‎ Wingate and Finchley‎ - Bognor Regis Town‎
Match start: 15:00
Corinthian Casuals‎ - Worthing‎ Corinthian Casuals‎ - Worthing‎
Match start: 15:00
Merstham‎ - Kingstonian‎ Merstham‎ - Kingstonian‎
Match start: 15:00
Leatherhead‎ - Bishops Stortford‎ Leatherhead‎ - Bishops Stortford‎
Match start: 15:00
AFC Hornchurch‎ - Lewes‎ AFC Hornchurch‎ - Lewes‎
Match start: 15:00
Enfield Town‎ - Margate‎ Enfield Town‎ - Margate‎
Match start: 15:00
East Thurrock United‎ - Haringey Borough‎ East Thurrock United‎ - Haringey Borough‎
Match start: 15:00
Horsham‎ - Bowers & Pitsea‎ Horsham‎ - Bowers & Pitsea‎
Match start: 15:00
Carshalton Athletic‎ - Cheshunt‎ Carshalton Athletic‎ - Cheshunt‎
Match start: 15:00
Potters Bar Town‎ - Folkestone Invicta‎ Potters Bar Town‎ - Folkestone Invicta‎
Match start: 15:00
Brightlingsea Regent‎ - Cray Wanderers‎ Brightlingsea Regent‎ - Cray Wanderers‎
ENGLAND - NORTHERN LEAGUE
Match start: 15:00
Witton Albion‎ - Scarborough Athletic‎ Witton Albion‎ - Scarborough Athletic‎
Match start: 15:00
Bamber Bridge‎ - Stalybridge Celtic‎ Bamber Bridge‎ - Stalybridge Celtic‎
Match start: 15:00
Basford United‎ - Morpeth Town‎ Basford United‎ - Morpeth Town‎
Match start: 15:00
Hyde United‎ - Buxton‎ Hyde United‎ - Buxton‎
Match start: 15:00
Lancaster City‎ - Radcliffe Borough‎ Lancaster City‎ - Radcliffe Borough‎
Match start: 15:00
South Shields‎ - Matlock Town‎ South Shields‎ - Matlock Town‎
Match start: 15:00
Whitby Town‎ - Warrington Town‎ Whitby Town‎ - Warrington Town‎
Match start: 15:00
Gainsborough Trinity‎ - Stafford Rangers‎ Gainsborough Trinity‎ - Stafford Rangers‎
Match start: 15:00
Grantham‎ - FC United of Manchester‎ Grantham‎ - FC United of Manchester‎
Match start: 15:00
Nantwich Town‎ - Ashton United‎ Nantwich Town‎ - Ashton United‎